​Miniland-ის ფართო ასორტიმენტში აუცილებლად იპოვით ნებისმიერ ნივთს, რომელიც შეიძლება, დასჭირდეს თქვენს პატარას - ინფორმაცია კომპანიის შესახებ
უსაფრთხო და უმაღლესი ხარისხის საბავშვო პროდუქციის შერჩევა ყველა მშობლისთვის მნიშნელოვანი საკითხია. სწორედ ამ საკითხებს აქცევს ყველაზე დიდ ყურადღებას ესპანური კომპანია Miniland, რომელიც ფართოდაა ცნობილი მსოფლიო მასშტაბით და უკვე მეორე წელია საქართველოს ბაზარზე წარმატებით ოპერირებს. დაარსების დღიდან კომპანია აწარმოებს მხოლოდ უსაფრთხო, მაღალი ხარისხის მასალისგან დამზადებულ პროდუქციას ბავშვებისთვის.
საქართველოში მინილენდის ოფიციალური წარმომადგენელია კომპანია „დიემთი“, რომელიც 12 წელია ახდენს ქვეყნის ტერიტორიაზე უმაღლესი ხარისხის პირადი მოხმარების სამედიცინო აპარატურისა და ბავშვთა მოვლის პროდუქციის იმპორტსა და დისტრიბუციას.
ჩვენთან შეგიძლიათ შეიძინოთ უსაფრთხო და უმაღლესი ხარისხის საბავშვო პროდუქცია, რომელიც იდეალურია როგორც პატარას მოვლისთვის, ასევე თამაშის, აღზრდისა და განვითარებისთვის. მინილენდი ზრუნავს თქვენი პატარების კომფორტზე, სიმშვიდესა და ჯანმრთელობაზე.
​Miniland-ის ფართო ასორტიმენტში აუცილებლად იპოვით ნებისმიერ ნივთს, რომელიც შეიძლება, დასჭირდეს თქვენს პატარას, როგორიცაა: საბავშვო ნაკრებები, ჭურჭელი, თერმოსები, საკვების დასამზადებელი ტექნიკა, ჰაერის დამატენიანებლები, განმავითარებელი და ინტერაქციული სათამაშოები, რელაქსაციისთვის განკუთვნილ ნივთები და სხვა.
პროდუქცია ხასიათდება მაღალი ხარისხით და მათი წარმოების პროცესში დაცულია ყველა შესაბამისი სტანდარტები. გარდა იმისა, რომ ნივთები მოსახერხებელი და კომფორტულია, მათ ასევე აქვთ დახვეწილი დიზაინი ნებისმიერი გემოვნებისთვის. პროდუქცია არ შეიცავს მავნე ნივთიერებებს და არის სრულიად უსაფრთხო ბავშვებისთვის.
მშობლებისთვის მეტი კომფორტის შესაქმნელად, ჩვენი კომპანია მომხმარებლებს შესაძლებლობას აძლევს სახლიდან გაუსვლელად ონლაინ საიტის საშუალებით შეიძინოს ნებისმიერი პროდუქტი და ისარგებლოს მიტანის სერვისით მთელი საქართველოს მასშტაბით.
პროდუქციის შეძენა შესაძლებელია შემდეგ მისამართზე - ირ. ევდოშვილის 18 ან ონლაინ - https://miniland.ge/.