ქალთა ფონდ „სოხუმს“ მუნიციპალიტეტებთან თანამშრომლობის მრავალწლიანი პრაქტიკა გააჩნია. ის ყოველწლიურად ზრდის და აფართოვებს თანამშრომლობის მასშტაბებს. წელს 16 დღიანი კამპანიის ფარგლებში სენაკის მუნიციპალ...
თუ ჯერ კიდევ ფიქრობთ eSIM-ზე გადასვლას, გეტყვით რომ სწორი არჩევანია
საქართველოში უკვე შესაძლებელია eSIM-ის გამოყენება. მთავარი, რაც ბილაინის eSIM-ს განასხვავებს არის ის, რომ მისი აბონენტი სრულად ონლაინ გადის აქტივაციის მთელ პროცესს. შესაბამისად, არცერთ ეტაპზე არაა საჭირო სადმე მისვლა. პროცესი სულ რამდენიმე წუთში სრულდება, ძალიან მარტივად.
eSIM -ით შესაძლებელია ახალი სიმ ბარათის აღება/ ახალი ნომრის აღება, არსებული ფიზიკური სიმის ჩანაცვლება, ასევე იდეალურია იმ შემთხვავაში, როდესაც თქვენს ტელეფონს არ აქვს ორი ფიზიკური სიმის მხრადაჭერა და გინდათ გქონდეთ ორი ნომერი. eSIM -ით შეგიძლიათ, გქონდეთ ფიზიკური სიმი და ასევე ელექტრონული, დამატებით და გექნებათ ორი ნომერი. იმ შემთხვევაში თუ წაგეშალათ eSIM , ბილაინი შესაძლებლობას გაძლევთ უფასოდ იმავე QR კოდით აღადგინოთ.
eSIM-ის ღირებულება 5₾ შეადგენს. ბილაინის აბონენტებს ფიზიკური სიმ ბარათის eSIM-ით შეცვლის შესაძლებლობაც აქვთ, ასევე სახლიდან გაუსვლელად და მისი ღირებულება 5₾ შეადგენს. როგორც eSIM-ის ყიდვის, ასევე ფიზიკური სიმ ბარათის eSIM-ით შეცვლის შემთხვევაში, აბონენტები ბილაინისგან 5GB ინტერნეტს საჩუქრად იღებენ.
ვირტუალური სიმ ბარათით სარგებლობისთვის სმარტფონს უნდა ჰქონდეს შესაბამისი მხარდაჭერა. ასეთი სმარტფონების ჩამონათვალი ხელმისაწვდომია ბილაინის ​ვებ-გვერდზე.